Тиждень зарубіжної літератури

Світ дивовижний вас вітає!
Всіх тих, хто вдумливо читає,
І тих, хто любить мандрувати
Та прагне більше пізнавати,
Долати знань високі мури.
Вас кличе світ літератури!

Під таким гаслом в нашій школі з 22.01.18 по 26.01.18 проходив тиждень зарубіжної літератури.

П'ять днів, протягом яких відбулись конкурси літературних газет ( 7-8 кл., вч. Грекова О.В., Михайлова Л.Г.), малюнків-ілюстрацій до народних та літературних казок (5-ті кл., вч. Михайлова Л.Г.), проектів на тему "Зарубіжна література - це...", "Я люблю зарубіжну літературу..." ( 6-Б, 6-В кл., вч. Совер Т.В.), ще раз переконали нас в тому, що наші діти - надзвичайно талановиті!

Силами учнів 9-Г класу (вч. Совер Т.В.) була підготовлена шоу-програма "Зимові свята" ("Андріївські вечорниці", "Ніч перед Різдвом М.Гоголя на сучасний лад").

Учні 6-Г класу (вч. Грекова О.В.) запропонували увазі глядачів виставу-подорож до Давньої Греції "Боги - Олімпійці".

Учні п'ятих класів (вч. Михайлова Л.Г.) продемонстрували свої здібності у виразному читанні віршів про природу., а десятикласники побували на творчій зустрічі з молодим українським режисером Іриною Правило та переглянули екранізацію роману Л.М.Толстого "Анна Кареніна".

Тиждень зарубіжної літератури був цікавим та пізнавальним. Наші учні виявили свої знання, здібності та таланти, а учителі відчули радість творчості, професійного зростання та духовної реалізації.