Повернутися до звичайного режиму

ПРАВИЛА ПРИЙМАННЯ ДІТЕЙ до 1-го класу

3 14.04.2017 р. тимчасово призупиняється прийом заяв

щодо вступу дітей до перших класів.

(станом на 13.04.2017 року на співбесіду надано 397 заяв)

З 05.04.2017 р. педагогічна комісія проводить співбесіду із зареєстрованими майбутніми першокласниками згідно графіка.
Умови приймання дітей до спеціалізованої школи № 296 розроблені на основі Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2003 р. № 389, зареєстрованої Міністерством юстиції України 04 липня 2003 р. № 547/7868.
Зарахування учнів до 1-х класів спеціалізованої школи № 296 здійснюється на основі конкурсного відбору.
При зарахуванні, у встановленому законом порядку, за результатами конкурсного відбору, до 1 класу школи батьки або особи, які їх заміняють подають такі документи:
  • · заяву;
  • · копію свідоцтва про народження дитини;
  • · медичну картку дитини встановленого зразка.
Згідно з чинним законодавством реєстрація і запис на співбесіду дітей, яким на 01.09.2017 року виповниться 6 років, для навчання у 1 класі початкової школи, розпочнеться
03 квітня 2017 року
за адресою: вул. С. Олійника, 10.
Подання заяв для участі в конкурсному випробуванні (співбесіді) до вступу в 1 клас буде проводитися за таким графіком:
Понеділок
П'ятниця
(кабінет № 5)

З 10 квітня 2017 р. графік реєстрації змінено:

заяви приймаються щочетверга

з 15.00 до 18.00 (в кабінеті № 7)

Конкурсне випробовування дітей, які вступають до 1-го класу, проводиться відповідно до графіка педагогічної роботи комісії у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх заміняють.
Співбесіда з дитиною включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до навчального плану школи. Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центрами практичної психології і соціальної роботи (психологічними службами); затверджує директор школи та погоджує Управління освіти. Комісією не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяг державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу.
Чисельність педагогічної комісії, що здійснює співбесіду з дитиною, не перевищує трьох осіб: голова комісії, вчитель, практичний психолог.
Тривалість співбесіди – до 30 хвилин.

Адміністрація школи