Повернутися до звичайного режиму

Якісна освіта з гуманним спрямуванням – це насамперед високопрофесійні педагогічні кадри.

Педагогічний колектив школи – це колектив однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє. Зараз у суспільство повертається культ знань. Діти усвідомили просту істину, що дорогу в житті можна пробити лише завдяки знанням та професіоналізму в будь-якій сфері. Так виховується самодостатність особистості і культивується головне правило: будь сильним сам і допоможи слабкому. Будь добрим, шануй, твори, не роби зла. В цьому секрет педагогічного успіху всього колективу школи, починаючи від наймолодших учнів і закінчуючи досвідченими вчителями.

/Files/images/коллектив.jpg