Школа заснована 4 березня 1991 року. У 1994 році отримала титул спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської) з першого класу. Друга іноземна мова – німецька. Має сертифікат на підтвердження статусу Лонгманівської школи і пілотного майданчика у запровадженні новітніх технологій викладання англійської мови. Навчання ведеться за Британськими підручниками "Longman" та німецького видавництва "Huber". Працює 3 комп'ютерних кабінета. З 1-го класу школярі навчаються володіти навичками користування комп'ютером.

Школа має 49 класи, в яких навчається 1447 учнів. Розміщена в двох приміщеннях (початкова школа, середня та старша школа - вул. О.Кошиця, 8; початкова школа, мистецькі класи – вул. С.Олійника, 10,). В приміщенні початкової школи знаходяться спальні, ігрові кімнати, навчальні кабінети, спортивний зал. Після уроків діти займаються в групах продовженого дня. Співпрацюючи зі школою мистецтв, учні займаються хореографією, театральним та художнім мистецтвом.

/Files/images/004. школа PA284783.JPG

Педагогічний колектив працює над вирішенням проблеми: "Підвищення ефективності навчально-виховного процесу на основі використання інноваційних технологій навчання та здійснення особистісно – зорієнтованого підходу в навчанні та вихованні підростаючого покоління в умовах спеціалізованої школи ". Щорічно вчителі школи беруть участь в районному і міському конкурсах «Вчитель року». Переможцями конкурсу стали Гайдук Степан Йосипович – вчитель музики та співів, Лісова Оксана Володимирівна – вчитель обслуговуючої праці, Содома Тетяна Василівна – вчитель німецької мови. Вчитель фізичної культури Потапенко Надія Василівна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу на кращій інноваційний урок та на урок з елементами футболу.

У школі високий рівень навчання української мови. Протягом останніх років учні школи – постійні переможці районних та міських олімпіад, конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.
Діє зразковий музей композитора та етнографа Олександра Кошиця. Учні школи зайняли ІІ місце у районному конкурсі екскурсоводів.

Педагоги школи не лише навчають молодь, а й власним прикладом виховують прагнення збагачення мистецькою культурою. З 2004 року діє учительський вокальний ансамбль "Вирлиця" – лауреат фестивалю-конкурсу народної творчості працівників освіти м. Києва "Таланти твої, Україно", брав участь в обласному конкурсі вокального і хорового мистецтва на честь 135 річниці від дня народження визначного диригента і композитора О.А. Кошиця. В репертуарі ансамблю українські народні пісні.

Для дітей створено всі необхідні умови для навчання. Навчання безкоштовне. Учні 5-11 класів співають у фольклорному ансамблі "Гагілочка", мають змогу займатися в багатьох гуртках. Шкільна футбольна команда за неодноразову перемогу у Всеукраїнських змаганнях з футболу нагороджена кубками. Учні школи беруть участь в різних конкурсах: районному конкурсі усного рахунку, конкурсі читців, нагороджені дипломом "Гордість і надія Дарниці".