Школа заснована 4 березня 1991 року. У 1994 році отримала титул спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської) з першого класу. Друга іноземна мова – німецька. Має сертифікат на підтвердження статусу школи-ПАРТНЕРА PEARSON і пілотного майданчика у запровадженні новітніх технологій викладання англійської мови. Навчання ведеться за Британськими підручниками "PEARSON" та німецького видавництва "Huber". Працює 3 комп'ютерних кабінета. З 1-го класу школярі навчаються володіти навичками користування комп'ютером.

Школа має 39 класів, в яких навчається 1137 учнів. Розміщена в приміщенні за адресою вул. О.Кошиця, 8.

/Files/images/004. школа PA284783.JPG

Педагогічний колектив працює над вирішенням проблеми: "Створення сучасного освітнього простору в закладі, як пріоритетний напрямок впровадження НУШ - школи успіху". Щорічно вчителі школи беруть участь в районному і міському конкурсах «Вчитель року». Переможцями конкурсу стали Гайдук Степан Йосипович – вчитель музики та співів, Лісова Оксана Володимирівна – вчитель обслуговуючої праці, Содома Тетяна Василівна – вчитель німецької мови. Вчитель фізичної культури Потапенко Надія Василівна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу на кращій інноваційний урок та на урок з елементами футболу.


У школі високий рівень навчання української мови. Протягом останніх років учні школи – постійні переможці районних та міських олімпіад, конкурсу робіт МАН, конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.
Діє зразковий музей композитора та етнографа Олександра Кошиця. Учні школи зайняли ІІ місце у районному конкурсі екскурсоводів.

Для дітей створено всі необхідні умови для навчання. Навчання безкоштовне. В школі функціонують гуртки спортивного, спортивно-туристичного, національно-патріотичного, естетичного, природничого характеру.

Кiлькiсть переглядiв: 7084

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Особистісний розвиток!

Важливе питання?

Звісно. Особливо в системі освіти.

Саме ця тема стала провідною під час проведення планової педагогічної ради з виховної роботи «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках освітнього процесу через творчий симбіоз «учень-вчитель-школа-сім‘я»».

Заступник директора з виховної роботи Точиліна Світлана Олександрівна залучила учасників конференції до усвідомлення ролі взаємодії вчителя та учня для створення ситуації успіху в умовах безпечного освітнього середовища на різних стадіях розвитку.

Класовод 1-В класу та шкільний психолог Московченко Леся Олександрівна поділилася досвідом роботи з учнями 1-го класу НУШ та ефективними методами, спрямованими на їхній особистісний розвиток.

Класні керівники 5-х класів П‘ятаченко Наталія Михайлівна та Совер Тетяна Валентинівна розповіли про наступність поколінь учнів, їхню автономність та особливості співпраці з батьківською громадою.

Соціальний педагог Падалко Ірина Валентинівна ознайомила з кризою традиційних форм взаємодії школи та сім‘ї, викликами, які супроводжують батьків при вихованні дітей.

Також на педагогічній раді обговорені важливі питання сьогодення закладу:

- самоаналіз діяльності школи;

- лайфхаки проведення якісних онлайн уроків;

- робота з шкільною документацію під час дистанційного навчання;

- модель навчальної діяльності учнів 11 класів в травні;

- питання співпраці з педагогами, що працюють на строковій угоді.

Педагогічна рада, що охопила широке коло питань, була продуктивною.

Дата останньої зміни 16 Березня 2024
Цей сайт безкоштовний!