Міністерство освіти і науки України затвердило перелік навчальних предметів, з яких у 2019/2020 навчальному році проводитиметься державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти.

Державну підсумкову атестацію також проходять учні 4-тих, 9-тих, 11-тих класів. Іспити для учнів 4-тих, 9-тих класів проводитимуться у закладах освіти, де навчаються діти у письмові формі.

Ті учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти) традиційно складатимуть підсумкову атестацію у формі#ЗНОза розподілом Українського центру якості освіти.