Попередня реєстрація майбутніх першокласників на 2024-2025 навчальний рік відбуватиметься відповідно до заповненої реєстраційної форми.

Для заповнення форми перейдіть за покликанням.

Прийом документів для зарахування дітей у перший клас відповідно до наказу Департаменту освіти і науки м. Києва "Про прийом дітей до 1-их класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2024 році" №26 від 21.02.2024

з 25 березня по 31 травня 2024 року.

Графік прийому:

День тижня Години прийому Кабінет
Вівторок 14:00 - 16:00 1-102
Четвер 14:00 - 16:00 1-102

Спосіб надання документів:

1) власноруч (один з батьків, опікун, законний представник);

2) електронною поштою скан-копії документів: sch296@ukr.net, в темі листа вказати «Прийом до першого класу».

НЕОБХІДНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ПРИ ПОДАЧІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ У 1 КЛАС:

1. заява (пишеться в закладі) або відповідно до зразка;

2. медична довідка (оригінал встановленого зразка: медичний огляд учня - 086-1/о; картка щеплень - 063-о);

3. свідоцтво про народження (копія);

4. за необхідністю подання - документ, що підтверджує проживання дитини на закріпленій території обслуговування (копія);

5. фото дитини 3х4 для електронного учнівського квитка;

6. файл для зберігання документів.

При подачі документів із собою мати оригінали наступних документів:

1. свідоцтва про народження;

2. за необхідністю подання - документа, що засвідчує приналежність дитини до мікрорайону школи.

Оригінали документів в закладі не залишаються, вони потрібні для засвідчення копій.

Перелік документів для внутрішньо переміщених осіб:

1. довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

2. довідка про звернення за захистом в Україні;

3. посвідчення біженця;

4. посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.

ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-ГО КЛАСУ МАЮТЬ:

1. Діти, які проживають на території обслуговування школи (Відповідно до розпорядження Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації «Про закріплення за закладами середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування» від 27 лютого 2024 року Nº 142):

вул. А. Ахматової, 3, 3а, 5, 7/15;

вул. Драгоманова, 10, 15а, 17;

вул. О. Кошиця, 10/21;

вул. С. Олійника, 8, 13, 15, 17, 19;

вул. Ревуцького, 18, 18а.

2. Брати (сестри) учнів школи;

3. Діти співробітників;

4. Зареєстровані внутрішньо переміщені особи.

ПЛАНОВА КІЛЬКІСТЬ ПЕРШИХ КЛАСІВ В 2024-2025 Н.Р. СКЛАДАЄ ЧОТИРИ КЛАСИ.
Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!
Наша візитівка