1 березня 2023 р. відбувся методичний семінар на тему «Формувальне оцінювання та засоби для його впровадження»

1 березня 2023 року вчителі кафедри іноземних мов спеціалізованої школи №296 зібрали колег на методичний семінар на тему «Формувальне оцінювання та засоби для його впровадження».

Тема, яку обрали учителі кафедри, - актуальна та багатогранна. Вона викликає інтерес у педагогів через те, що формувальне оцінювання є однією із головних рис НУШ. Отже не тільки початкова школа працює за новими стандартами, п’яті класи також дотримуються цих принципів. У недалекому майбутньому і старша школа буде охоплена, а, частково і зараз, використовує нові стратегії.

Варфоломєєва Олена Вікторівна, учитель англійської мови, розповіла у своїй презентації «Оцінювання для навчання. Зворотній зв'язок» про важливість позитивного ставлення до зусиль учня, спрямованих на виконання завдання, особливо під час змішаного навчання. Поділилася своїм досвідом, як отримати зворотній зв'язок та покращити досягнення учнів.

Стойлова Галина Іванівна, учитель англійської мови, у доповіді «Активності для формувального оцінювання учнів в середній школі» презентувала колегам низку технік ФО за різними видами мовленнєвої діяльності.

Багатко Наталія Миколаївна, учитель англійської мови, у презентації «Оцінювання в НУШ від теорії до практики» продемонструвала як учні роблять перші кроки у взаємодії з вчителем, розвивають самооцінювання та критичне мислення.

Заступник директора Наставна Лариса Вікторівна наголосила на важливості правильної організації формувального оцінювання в умовах НУШ.

Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Особистісний розвиток!

Важливе питання?

Звісно. Особливо в системі освіти.

Саме ця тема стала провідною під час проведення планової педагогічної ради з виховної роботи «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках освітнього процесу через творчий симбіоз «учень-вчитель-школа-сім‘я»».

Заступник директора з виховної роботи Точиліна Світлана Олександрівна залучила учасників конференції до усвідомлення ролі взаємодії вчителя та учня для створення ситуації успіху в умовах безпечного освітнього середовища на різних стадіях розвитку.

Класовод 1-В класу та шкільний психолог Московченко Леся Олександрівна поділилася досвідом роботи з учнями 1-го класу НУШ та ефективними методами, спрямованими на їхній особистісний розвиток.

Класні керівники 5-х класів П‘ятаченко Наталія Михайлівна та Совер Тетяна Валентинівна розповіли про наступність поколінь учнів, їхню автономність та особливості співпраці з батьківською громадою.

Соціальний педагог Падалко Ірина Валентинівна ознайомила з кризою традиційних форм взаємодії школи та сім‘ї, викликами, які супроводжують батьків при вихованні дітей.

Також на педагогічній раді обговорені важливі питання сьогодення закладу:

- самоаналіз діяльності школи;

- лайфхаки проведення якісних онлайн уроків;

- робота з шкільною документацію під час дистанційного навчання;

- модель навчальної діяльності учнів 11 класів в травні;

- питання співпраці з педагогами, що працюють на строковій угоді.

Педагогічна рада, що охопила широке коло питань, була продуктивною.

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024
Цей сайт безкоштовний!