День Європи

День Європи – це щорічне свято миру та єдності. В честь цього свята в нашій школі було проведено квест для учнів 8-х класів «Подорож до Європи».

Учні подивились цікаве відео і набули знань про історію створення Євросоюзу, ознайомилися з розташуванням країн Європи на мапі, пригадали прапори різних країн, послухали музику європейських композиторів та скуштували національні страви деяких країн.

Дякуємо вчителям англійської мови: Наставній Л.В., Тимченко І.П., Задніпряній О.В., Деньзі Н.В. та Стойловій Г.І. за чудовий захід та незабутні враження для учнів!

Класний керівник 9-Г класу Палько В.В. провела відео вікторину «Прапори Європи», за результатами якої кожен зміг себе співвіднести з певним відомим персонажем.

Інші класи долучилися створенням відео-проєктів та постерів про День Європи та європейські країни: 7-Г, 9-А, 9-Б, 9-Д, 10-Г

Але, лейтмотивом цього дня, безумовно, було гасло: «Україна - це Європа»!

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Особистісний розвиток!

Важливе питання?

Звісно. Особливо в системі освіти.

Саме ця тема стала провідною під час проведення планової педагогічної ради з виховної роботи «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках освітнього процесу через творчий симбіоз «учень-вчитель-школа-сім‘я»».

Заступник директора з виховної роботи Точиліна Світлана Олександрівна залучила учасників конференції до усвідомлення ролі взаємодії вчителя та учня для створення ситуації успіху в умовах безпечного освітнього середовища на різних стадіях розвитку.

Класовод 1-В класу та шкільний психолог Московченко Леся Олександрівна поділилася досвідом роботи з учнями 1-го класу НУШ та ефективними методами, спрямованими на їхній особистісний розвиток.

Класні керівники 5-х класів П‘ятаченко Наталія Михайлівна та Совер Тетяна Валентинівна розповіли про наступність поколінь учнів, їхню автономність та особливості співпраці з батьківською громадою.

Соціальний педагог Падалко Ірина Валентинівна ознайомила з кризою традиційних форм взаємодії школи та сім‘ї, викликами, які супроводжують батьків при вихованні дітей.

Також на педагогічній раді обговорені важливі питання сьогодення закладу:

- самоаналіз діяльності школи;

- лайфхаки проведення якісних онлайн уроків;

- робота з шкільною документацію під час дистанційного навчання;

- модель навчальної діяльності учнів 11 класів в травні;

- питання співпраці з педагогами, що працюють на строковій угоді.

Педагогічна рада, що охопила широке коло питань, була продуктивною.

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024
Цей сайт безкоштовний!