12-13 травня 2023 року відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв середньої вікової групи

12-13 травня 2023 року наш рій «Молода Січ» під керівництвом Ільчишиної Тетяни Юріївни та Гайдука Степана Йосиповича долучився до гри «Джура - Сокіл» І районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв середньої вікової групи на на базі спеціалізованої школи I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання./Files/images/348560353_1468709360540829_1483391885610082940_n.jpg

Ми взяли участь у запеклій боротьбі серед найсильніших, найхоробріших, найдосвідченіших, найвитриваліших, найінтелектуальніших та найкраще тактично підготовлених!

«Ватра», «Відун», «Впоряд», «Книга звитяг», «Рятівник», «Стрільба», «Смуга перешкод» - конкурси та змагання, які були обов’язковими.

В конк
урсах «Відун» та «Книга звитяг» наш рій став найкращим, а в «Рятівнику» - другим!

Наш рій «Молода Січ» посів ІІ місце з 21 рою за загальною сумою балів!

Ми пишаємося вами! Так тримати!

Дякуємо ЦПО Дарницького району та відділу з питань позашкільної освіти Дарницького РУО за фантастичну організацію І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв-команд закладів загальної середньої освіти Дарницького району (середня вікова група) та величезну кількість чудових конкурсів та майстер-класів!

Кiлькiсть переглядiв: 22

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Особистісний розвиток!

Важливе питання?

Звісно. Особливо в системі освіти.

Саме ця тема стала провідною під час проведення планової педагогічної ради з виховної роботи «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках освітнього процесу через творчий симбіоз «учень-вчитель-школа-сім‘я»».

Заступник директора з виховної роботи Точиліна Світлана Олександрівна залучила учасників конференції до усвідомлення ролі взаємодії вчителя та учня для створення ситуації успіху в умовах безпечного освітнього середовища на різних стадіях розвитку.

Класовод 1-В класу та шкільний психолог Московченко Леся Олександрівна поділилася досвідом роботи з учнями 1-го класу НУШ та ефективними методами, спрямованими на їхній особистісний розвиток.

Класні керівники 5-х класів П‘ятаченко Наталія Михайлівна та Совер Тетяна Валентинівна розповіли про наступність поколінь учнів, їхню автономність та особливості співпраці з батьківською громадою.

Соціальний педагог Падалко Ірина Валентинівна ознайомила з кризою традиційних форм взаємодії школи та сім‘ї, викликами, які супроводжують батьків при вихованні дітей.

Також на педагогічній раді обговорені важливі питання сьогодення закладу:

- самоаналіз діяльності школи;

- лайфхаки проведення якісних онлайн уроків;

- робота з шкільною документацію під час дистанційного навчання;

- модель навчальної діяльності учнів 11 класів в травні;

- питання співпраці з педагогами, що працюють на строковій угоді.

Педагогічна рада, що охопила широке коло питань, була продуктивною.

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024
Цей сайт безкоштовний!