19.09.2015 р. На запрошення районного відділу культури Звенигородщини та з нагоди 140-річчя з дня народження видатного українського диригента О.Кошиця, музей якого діє в школі 15 років, ансамбль працівників спеціалізованої школи»№296 «Вирлиця» взяв участь у фестивалі української пісні «Співаймо славу Україні» на батьківщині видатного українського диригента О.Кошиця в с.Тарасівка Звенигородського району Черкаської області. Поїздка на батьківщину О.Кошиця відбулась за сприяння голови Піклувальної ради школи, депутата Київради, випускника закладу Кримчака С.О.

/Files/images/1.png

Виступ шкільного ансамблю «Вирлиця» на фестивалі української пісні «Співаймо славу Україні» на батьківщині видатного українського диригента О.Кошиця в с.Тарасівка Звенигородського району Черкаської області.
/Files/images/2.png
Шкільний ансамбль «Вирлиця», голова села Недоступ Р.В., директор Тарасівської школи Мороз В.В., доктор мистецтвознавства Пархоменко Л.О., президент Всеукраїнської організації «Інтелектуальна Україна» Струбчевська Т.М., нащадки О.Кошиця.

/Files/images/3.png

Меморіальна стела на місці знаходження хати сім’ї Кошиців.

/Files/images/4.png

Кімната-музей О.Кошиця в Тарасівській школі