РОБОТИ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ
спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 296
з поглибленим вивченням іноземної мови
на 2023-2024 навчальний рік
№ ппЗаходиДатаВідповідальні
1Підготовка та видання наказу «Про створення атестаційної комісії»До 20.09.2023Титаренко В.В.
2Ознайомлення з наказом № 805 від 09.09.2022 «Про затвердження Положенняпро атестацію педагогічних працівників» та новим Положенням про атестацію педагогічних працівниківДо 20.09.2023АК
3Складання та затвердження :
- списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації; визначення строків проведення їх атестації;
- графіку та плану проведення засідань атестаційної комісії;
- визначення строку та адреси електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (уразі подання в електронній формі).
До 10.10.2023АК
4Оприлюднення інформації на веб сайті закладу.10.10.2023Уривська Л.І.
Приходько О.Г.
5Прийом документів від педагогічних працівників, які атестуються, що свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення та їх реєстрація.10.10.2023-16.10.2023П’ятаченко Н.М.
6Опрацювання нормативно – правових документів з педагогічними працівниками, що атестуються, зокрема нового Положення про атестацію педагогічних працівниківжовтеньАК
7Моніторинг освітньої діяльності вчителів, які атестуються (за індивідуальним графіком)жовтень-березеньАК
8Розгляд, перевірка достовірності документів педагогічних працівників, які атестуються, встановлення дотримання вимог п.8.9 Положення про атестацію педагогічних працівників.До 15.01.2024АК
9Оцінка професійних компетентностей педагогічних працівників з урахуванням їх посадових обов’язків. Вивчення практичного досвіду педагогічних працівників для належного оцінювання їх професійних компетентностей. січень-лютий 2024АК
10Підготовка матеріалів про хід та результати атестації педагогічних працівників.До 01.04.2024АК
11 Підготовка атестаційних листів. До 01.04.2024П’ятаченко Н.М.
12Надання атестаційних листів педагогічним працівникам під підпис про отриманняберезень 2024П’ятаченко Н.М.
13Видання наказу про результати атестації та подання його до бухгалтерії відділу освіти26.03.2024-28.03.2024Титаренко В.В.
Уривська Л.І.
14Ознайомлення педагогічних працівників із наказом про результати атестації.26.03.2024-28.03.2024Титаренко В.В.
Уривська Л.І.
15Подання наказу про результати атестації до бухгалтерії відділу освіти26.03.2024-28.03.2024Уривська Л.І.